.

STANOVI VO GRADBA AVTOKOMANDA ITNO.

. Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 45 m2.

Центар.

.

* ШИФРА 6388 Импулс недвижности издава празен,невселуван двособен стан во. Се издава полунаместен стан 44м2 на 1 кат во нас. .

Се продаваат најразлични видови на станови во Скопје, со различна големина, станови на разни локации низ Скопје и станови по различна цена.

Se prodavaat stanovi vo napredna faza na gradba vo Avtokomanda vo blizina na pazarot. Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Prodazba na Stanovi Skopje — Iznajmi Stan — https://stanovi-skopje.

. 1 Garages.

400 € 0 postavljen danas.

.

. More Details.

. 1 Garages.

Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда, Паркинг.
.

Погледнете ги сите огласи за продажба на stanovi Skopje по различна цена, квадратура, ниво на опременост итн.

Станови по најдобра цена.

Издавање.

. . .

Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje издава гарсониера во козле, Namesten stan vo nova, stan vo nova zgrada, garsonjeri vo kisela, Komplet. . Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3. Пазар3 ви овозможува брзо, лесно и едноставно да пронајдете stanovi Skopje по ваш интерес со. NA VISTINSKOTO MESTO STE! AGENCIJA HIT RASPOLAGA SO KOMPLETNA AKTUELNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA NA TERITORIJA NA CELO SKOPJE IZGRADENI I VO GRADBA, SO CISTA DOKUMENTACIJA! IZBERETE SIGURNA I STABILNA AGENCIJA ZA POSREDUVANJE! AGENCIJA HIT 025211071 071354619.

.

. .

Stanot raspolaga.

1 Garages.

Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда, Паркинг.

.

gradezni firmi - nedviznosti.